mulj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Battle of the Bands

+17
TroonChica
cody
ExoDuS
nikola
DjordjepunX
boya1987
alt081
andrej
Alokin
Adnan_RGX
Sonic Child
woody
Zavod_za_zapošljavanje
Boyana
the koshka
Skin
Admin
21 posters

mulj :: MUlj :: MUZIKA :: CG MUZIKA

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Zavod_za_zapošljavanje Tue Mar 17, 2009 3:01 pm

sta je ovo ljudi:dodje lik star ko grcka "veliki muzicar","rocker", da propovijeda o nekoj karijeri,on kao veliki uzor,i kaze:"Mi smo jedini bend koji je za vrijeme sankcija svirao po zapadnoj evropi.svirali smo sa nedom ukraden po Sloveniji....od crnogorskih bendova ostali su samo makadam i mi."ne mogu da se opasuljim Smile))))))))))))))))
Zavod_za_zapošljavanje
Zavod_za_zapošljavanje
Moderator

Posts : 108
Join date : 2008-12-08
Age : 36
Location : NIKŠIĆ NA MORU

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  woody Tue Mar 17, 2009 4:01 pm

Ko je to rekao?

woody
Moderator

Posts : 137
Join date : 2008-11-21

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Zavod_za_zapošljavanje Tue Mar 17, 2009 5:56 pm

bubnjar rolly-ja :)bio kao gost
Zavod_za_zapošljavanje
Zavod_za_zapošljavanje
Moderator

Posts : 108
Join date : 2008-12-08
Age : 36
Location : NIKŠIĆ NA MORU

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  nikola Wed Mar 18, 2009 1:12 am

mare mare, sve prodje i svi stari , pa onda posenile... zaboravi budalu..

nikola
Moderator

Posts : 45
Join date : 2008-12-22

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Zavod_za_zapošljavanje Wed Mar 18, 2009 11:42 am

to Razz
Zavod_za_zapošljavanje
Zavod_za_zapošljavanje
Moderator

Posts : 108
Join date : 2008-12-08
Age : 36
Location : NIKŠIĆ NA MORU

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  ExoDuS Sun Mar 22, 2009 9:45 pm

Postmortem..najbolji bend....

ExoDuS
Moderator

Posts : 14
Join date : 2008-12-16

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Zavod_za_zapošljavanje Tue Mar 24, 2009 1:03 am

kakav fanat maca Suspect
Zavod_za_zapošljavanje
Zavod_za_zapošljavanje
Moderator

Posts : 108
Join date : 2008-12-08
Age : 36
Location : NIKŠIĆ NA MORU

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  nikola Tue Mar 24, 2009 3:11 pm

ExoDuS wrote:Postmortem..najbolji bend....

Stvarno si u pravu,, ja sam se kao klinac lozhio na Maidene i te gluposti a sad samo Post Mortem.. Best.. 4ever..

nikola
Moderator

Posts : 45
Join date : 2008-12-22

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  boya1987 Thu Mar 26, 2009 2:32 pm

Ispala GOMILA... Odustala PANDORA... Smece od BB!!!

boya1987
Moderator

Posts : 36
Join date : 2008-12-03
Age : 37

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  dave020 Thu Mar 26, 2009 5:35 pm

Može neko da ispiše 10 bendova koji su prošli? Jer se sajt BB uredno apdejtuje. Mad Pih.
dave020
dave020
Moderator

Posts : 32
Join date : 2009-02-04

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  woody Thu Mar 26, 2009 6:02 pm

Prosao Shin Ei i Verakruz. Ispala Utopiji.

woody
Moderator

Posts : 137
Join date : 2008-11-21

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Sonic Child Thu Mar 26, 2009 9:40 pm

Prosli su:
Vera Cruz
Supernova
Sevdah
Off Duty
Human
Post Mortem
Qtera
VIS Gorenje
Cosa Nostra
Shin ei

ostali ispali...
Sonic Child
Sonic Child
Moderator

Posts : 155
Join date : 2008-12-17
Location : PG

http://myspace.com/shineshinei

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  woody Thu Mar 26, 2009 9:58 pm

Bez uvrede, ali ovo je presmijesno. Predlazem Qteri, Off duty, Sevdahu da dobrovoljno istupe iz ovoga takmicenja. Presmijesno!!! Intro karaoke. Skoro.

woody
Moderator

Posts : 137
Join date : 2008-11-21

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  dave020 Thu Mar 26, 2009 10:24 pm

woody wrote:Bez uvrede, ali ovo je presmijesno. Predlazem Qteri, Off duty, Sevdahu da dobrovoljno istupe iz ovoga takmicenja. Presmijesno!!! Intro karaoke. Skoro.

Podržavam potpuno! Mada sve bendove iz ovih 10 mogu da svarim izuzev Veracruza jebenog, Supernove i Cosa Nostra. O čemu se radi tu?! Shocked

Ne mogu da vjerujem da je npr. Gomila Nesklada ispala. Shocked

Nego ajde, naša posla. Taman treba poći u taj studio na snimanje i svima sve po spisku! Pih! Na kraju će da pobijedi tezgaroški bend i da upropasti jedinu dobru priliku da se konačno pokaže kvalitet koji postoji na ovoj našoj jadnoj sceni. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
dave020
dave020
Moderator

Posts : 32
Join date : 2009-02-04

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Sonic Child Thu Mar 26, 2009 10:54 pm

Takav razvoj dogadjaja se i dao ocekivati poslije svega sto smo vidjeli do sad.Najsmjesnije je sto su recimo Qtera i VIS Gorenje jedva prosli Shocked
Sonic Child
Sonic Child
Moderator

Posts : 155
Join date : 2008-12-17
Location : PG

http://myspace.com/shineshinei

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  dave020 Thu Mar 26, 2009 11:33 pm

Očekivao sam za Supernovu, jer je tu jedini gotičar iz Crne Gore, gosn Đukanović, znao sam da će se progurati. Ali nisam znao za ove levate iz Verakruza. Ali eto, danas samo tezgaroši dobro prolaze. Čudno mi je ipak što masu ljudi hvali ove alternativne bendove, ali to ne daje rezultata. Suspect
Ono, đe je greška, na kojem koraku?

Kupuju glasove kao DPS ili nešto slično?

I sad, na kraju ovoga projekta, kad pobijedi bend koji je očajan, koji će da napravi albuma sa 10 tra-la-la pjesmica s kojima može da pođe na Sunčane Skale i bude 15-ti, šta da kažemo za Borbu Bendova? Da je potencijalno dobar projekat propao.
dave020
dave020
Moderator

Posts : 32
Join date : 2009-02-04

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  woody Thu Mar 26, 2009 11:58 pm

Danas u kineskom butiku, cujem razgovor izmedju 2 vlasnika doticnog SECOND HAND SHOPA. Radi lakseg prenosenja dijaloga nazvacu ih DJIU i LIJU (nemaju veze sa nekadasnjim prvotimcima FK Partizana)

DJIU: Kako mi se svidio onaj rijaliti program Borba Bendova. Strasan je.

LIU: Axa, i meni se svidja.

DJIU: Prava sansa da klinci, alternativni, koji imaju muda da prodrmaju stvari i da se maknu od stupnja na kojem su ostali njihove babe i djedovi pokazu ko su. I naravno da se izdvoje iz mase i pokazu narodu da nije sve u festivalima i sa la la notama. Svaka cast.

LIU: Axa svaka cast. Cek, cek, prava sansa za koje klince?! Neba sto gori zajedno sa bendom u plamenu sopstvenog stvaranja?

DJIU: Pa dobro, mozda ne njega, on je malo prestarao, iako bas dobro svira. Mada, mi se vise svidja sa matricama, ali to ipak moj azijatski / karaoke duh govori. Ovo je druga klima, oni odje bas ne vole matrice i to.

LIU: Pa ne, eno skontao sam da bas gotive CURE i to.

DJIU: Jeste, ali neku psiho varijantu.

LIU: Psihodelicnu?

DJIU: Ne. Psiho! Ja sam imao odje u radnji original tajvanske lutkice koje si kad ih stisnes za ruku pustale onakve numere. Nijesam ni znao da smo toliko kulturoloski bliski. Jeste malo bolesno, ali ajde.

LIU: Sad shvatam da si potpuno u pravu kada kazes da treba pohvaliti ovo natjecanje, jer propagira neki moderan izraz. Kad sam bio mali bas su mi se smucile pjesme koji su moji roditelji slusali. Sreca sto ovaj narod ima dobro razvijenu svijest i siri svoje vidike iz generacije u generaciju.

DJIU: Pa e! Bas sam o tome mislio. Covjece, idem ulicom i cujem kako djedovi i babe jednom nogom u grobu pjevuse Smak, Tinu Tarner, Divlje Jagode, Riblju Corbu, Osmi putnik... A danas odje omladina pokazuje ogroman napredak. jebo te sviraju... Nemam pojma... Smak, Tinu Tarner, Divlje Jagode, Riblju Corbu, pa cak i Osmi putnik. Genijalno.

LIU: Axa, a tek kakav otklon ima prema popularnim i izvikanim pjesmama i bendovima. Nevjerovatan osjecaj.

DJIU: Da, ne pale odje Van Gog, Letu stuke, Juritmiks, Masimo Savic... Nista!

LIU: Jes, jes. Dobro si to primjetio. I zamisli zacudilo me bas, s obzirom da je ova zemlja jedan od najveci izvoznika festivalskih i mediteranskih zalopojki, nidje ni traga tome. Samo pravi, korijeniti rok. Nebo da pocijepa.

DJIU: Da, a i imaju sta da kazu. Covjece kako oni samo ljube i pate. Zamisli zemlja u rasulu, ljeba se nema, a njihova ljubav je iznad toga. Novi joj smisao daju.

LIU: Mladost, bunt. Ima ga.

DJIU: Eto jedino ne znam sta ce u svoj ovoj prici oni sto pjevaju o C.I.A. i oni iskvareni klinci sto obozavaju bend Y CONTROL i posebno njihov pjesmuljak YEAH YEAH YEAH.

LIU: Istina. Mada ne znam ni sta ce tu oni sto insinuiraju da odje ima lopova. A i oni brate sto sviraju nekolike pjesme u jednoj. Zali boze sto znaju da sviraju. Na sta se trose.

DJIU: E moj druze LIU, zali Boze sto ja i ti zivimo u Kini, a ne odje!

LIU: Zbilja, od kad nijesi bio u Kini. Meni ce sad 14. godina.

DJIU: Ja na ljeto tacno 15 kako sam se odje doselio.

woody
Moderator

Posts : 137
Join date : 2008-11-21

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Sonic Child Fri Mar 27, 2009 3:33 am

Laughing
Sonic Child
Sonic Child
Moderator

Posts : 155
Join date : 2008-12-17
Location : PG

http://myspace.com/shineshinei

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  ExoDuS Fri Mar 27, 2009 6:02 pm

Lijepo je sto su prosli neki bendovi...
Prosla su oba metal benda,Postmortem i Sevdah..iako se vidi da ziri bas i ne voli (uvazava) metal.Postmortem nije dobio lose ocjene,Sevdah malo gore,ali bitno je da su prosli jer su to dva najbolja benda,bendovi dvojice strahovitih muzicara koji su dugo radili zajedno...
VIS Gorenje je svakako jedan kvalitetan bend,ali oni su se mnogo digli od zemlje,a to ne treba tako,jer ima i boljih muzicara i bendova,ali svakako su u potpunosti zasluzili prolazak dalje kao i Qtera u kojoj svira jedan od najboljih bubnjara u CG(Milan Vujovic) kao i Vido iz VIS-a..
Veracruz bend je bend koji dobro svira,ali cinjenica da je njihova muzika potpuna komercijala govori da zbog toga taj bend ima jako visok plasman,koji ne zasluzuje jer im je muzika sranje...
Off duty..predstavnici Niksicke punk skole...mozda nisu dovoljno tehnicki uigrani,ali mnogo iskrena svirka i dobar autorski rad...pamtljiv..
Shin-ei..mlad i neiskusan bend,ali mnogo dobar...neka su prosli..
Human ima fine autorske pjesmice,ali kako moze da prodje neko kome je citava pjesma u falshu..to je slucaj kod obojice vokala...
Cosa nostra..premeko i sranje muzika...
Supernova..dokaz kicheraja i sranja...


Pandora je odlican bend,greota je sto su odustali,ne vjerujem da je zbog finansija,nego im je vjer. presralo zbog sramne organizacije..
Gomila nesklada je takodje odlican bend..steta..
Utopija je morala da ispadne..presmijesan bend..
Fiction je imao ok autorsku..ali Osmi putnik ih je zasrao..
Nineangle...zajebao ih je vokal sa falshevima..i autorske su im plagijati The doors-a ,Pearl jam-a i sl...


Ovo je misljenje jednog covjeka,sto ne mora da znaci i da je ispravno..... stay high Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ExoDuS
Moderator

Posts : 14
Join date : 2008-12-16

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  dave020 Fri Mar 27, 2009 8:24 pm

Postmortem slušam već 5-6 godina, i dalje su na istom praktično. Sesa je odličan gitarista, ali, nije mi to to... Mislim, ok su sasvim, simpatičan metal, ali ništa posebno. Po mom mišljenju, nisu realizovali potencijal koji su imali.

Sevdah ima odlične stvari, po pravcu koji sviraju su jedini u CG ja mislim. Kad se uzmu u obzir svi prijavljeni bendovi, neka su prošli i jedni i drugi.

QTERA, moj favorit, nažalost neće ništa napraviti, jer nekim ljudima očigledno smeta kreativnost. Mislim, takav bend, sa toliko truda i rada, da prolazi među top 10 kao 8 bend?! Shocked

Vis Gorenje nikad nisam volio previše, imaju kvaliteta, ali imaju mana. Sve u svemu, među 5-6 pravih bendova svakako i njih svrstavam.

Human je ok totalno, simpatična muzika. Žao mi je što je Nine angle ispao, nisu bili loši.

Ne mogu da vjerujem da je Gomila Nesklada ispala, odličan bend, mnogo energije i iskrenosti u autorskim stvarima, svaka čast! Nadam se da će biti prilika još za njih.

Shin ei, samo naprijed, mlad bend, sasvim solidno rade, zaslužili su top 10!

Cosa Nostra, Supernova i naravno Veracruz, smeće! Sve je ok, ok oni sviraju, ali neka se bave tezgarenjem jer im je kreativnost 0. Slatkasti pop-rock... Što će nam to više?! Imamo takvih bendova na svakom ćošku.
dave020
dave020
Moderator

Posts : 32
Join date : 2009-02-04

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  ExoDuS Sat Mar 28, 2009 6:21 am

Postmortem je u zadnje 2 godine prikazao jednu obicnu nulu...tj.nista..ali u ovom ciklusu je Sesa izgleda odlucio da izbaci ono sto je komponovao godinama..a to je po mom misljenju mnogo dobro...ono sto je prikazao kao svoje......
Sevdah takodje jer je tu Veljo..mada sam cuo da je oskrnavljen autorski..tako da je velika steta sto njih dvojica ne rade vise zajedno,jer da rade mislim da im niko ne bi mogao primaci...u svakom slucaju..i dalje su to bendovi sa velikim potencijalom..drze ih muzicari sa velikom pratnjom,poslusajte sta je rekao ziri za P.Mortem..kotirani su dosta dobro,a razlog sto nisu bolje plasirani je to sto ziri ne konta bas najbolje neke stvari...
Sevdah je ocijenjen mnogo lose..mada ne znam zasto..Teatar je odsviran do bola..a i autorska...

Neko od ova dva benda treba da pobijedi....
Moj favorit je Postmortem,jer autorske pjesme imaju ono pravo..imaju dusu,dobru muziku,text i sve ostalo...imaju jebene dionice koje nikoga nece ostaviti ravnodusnim..Sesa je odrzao kurs sviranja ovaj put...ne zelim da se preseravam,jer sam ranije mnogo pljuvao po radu i Sese i p.m-a...ali ipak POSTMORTEM je institucija...kao i Veljo i Sevdah...iako su to heavy likovi,pruzice vise nego iko odavde Very Happy Very Happy Twisted Evil

ExoDuS
Moderator

Posts : 14
Join date : 2008-12-16

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  dave020 Mon Mar 30, 2009 11:34 pm

Ok, sve super, ali zar bend poput postmortema koji 5-6 jebenih godina svira samo Metallicu treba da pobijedi na ovom takmičenju? Shocked Postmortem ako ovako nastavi može da napreduje, tj. da se makne s istog mjesta na kom stoji otkad postoji. Sevdah je bend koji postoji...koliko? Godinu dana?

Nemam ništa protiv njih, čak šta više. Sevdah mi je simpatičan bend, Velja znam dobro, i super je lik, ali mislim da bi za pobjedu trebali da konkurišu malo stariji bendovi, ljudi kojizajedno sviraju dosta godina, koji imaju ozbiljne stvari iza sebe.

Naravno, znamo da će prva tri mjesta osvojiti Veracruz, Supernova i Cosa Nostra. E to kad se desi, staviće pečat na naš zaključak da je projekat BB propao!
dave020
dave020
Moderator

Posts : 32
Join date : 2009-02-04

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  TroonChica Tue Mar 31, 2009 10:50 pm

Ja shvatam da vi svi volite Qteru,druzite se s njima,navijate za njih itd i sve je to super (navijam i ja za njih),ali,ljudi,slabo ko slusa to,iako se svi trude da su kul/urbani i da oni to sve kontaju..Ja se nadam da ce pobijedit',ali sve su prilike da ce pobijedit' bend za 'vece narodne mase' ili bend koji svira metaliku zadnjih 6 godina..mada ovo dvoje je isto otprilike..
TroonChica
TroonChica
Moderator

Posts : 32
Join date : 2009-03-01
Age : 34
Location : blok 5

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  dave020 Thu Apr 02, 2009 7:16 pm

TroonChica wrote:Ja shvatam da vi svi volite Qteru,druzite se s njima,navijate za njih itd i sve je to super (navijam i ja za njih),ali,ljudi,slabo ko slusa to,iako se svi trude da su kul/urbani i da oni to sve kontaju..Ja se nadam da ce pobijedit',ali sve su prilike da ce pobijedit' bend za 'vece narodne mase' ili bend koji svira metaliku zadnjih 6 godina..mada ovo dvoje je isto otprilike..

Ništa drugo ja nisam ni rekao. Very Happy
dave020
dave020
Moderator

Posts : 32
Join date : 2009-02-04

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Sonic Child Thu Apr 02, 2009 7:38 pm

TroonChica wrote:Ja shvatam da vi svi volite Qteru,druzite se s njima,navijate za njih itd i sve je to super (navijam i ja za njih),ali,ljudi,slabo ko slusa to,iako se svi trude da su kul/urbani i da oni to sve kontaju..Ja se nadam da ce pobijedit',ali sve su prilike da ce pobijedit' bend za 'vece narodne mase' ili bend koji svira metaliku zadnjih 6 godina..mada ovo dvoje je isto otprilike..

meni odje uopste nije jasno sto je pisac htio reci?

Sto se tice ljubitelja Qtere - iscimajte se malo,glasajte,pa nece pobijedit bend za narodne mase
Sonic Child
Sonic Child
Moderator

Posts : 155
Join date : 2008-12-17
Location : PG

http://myspace.com/shineshinei

Back to top Go down

Battle of the Bands - Page 5 Empty Re: Battle of the Bands

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


mulj :: MUlj :: MUZIKA :: CG MUZIKA

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum